Algomega Nutrition Treatment

Odżywczy zabieg dla skóry suchej, odwodnionej. Z powodu upływu czasu lub wpływu szkodliwych czynników (niskie temperatury, słońce, wiatr itp.) skóra szybko traci blask i witalność, brakuje jej uczucia komfortu i miękkości, staje się ściągnięta i szara. Zabieg intensywnie odżywia skórę, daje jej uczucie niezrównanego komfortu. Kompleks Algomega bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe pomaga w regulacji nawilżenia skóry. Skóra staje się aksamitnie gładka, jest zregenerowana i miękka.

Z powodu upływy czasu oraz bardzo szkodliwych warunków atmosferycznych (silne promieniowanie, przenikliwy wiatr) skóra szybko traci blask oraz witalność, brakuje jej uczucia komfortu i miękkości, staje się szara i ściągnięta. Algomea jest kompleksem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6 pochodzących z alg, który pomaga w regulacji nawilżenia skóry. Skóra staje się aksamitnie gładka, jest zregenerowana i miękka.

Wskazania

Zabieg przeznaczony dla skóry odwodnionej, suchej, wrażliwej.

Cel

Intensywna regeneracja, nawilżenie oraz odżywienie skóry, zabezpieczenie jej przed utratą wody.

Składniki aktywne w zabiegu

Algomega - kompleks nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6 pochodzących z alg Nannochloropis Oculata i Porphyra Umbicalis oraz oleju z ostropestu plamistego.

Olejek z dzikiej róży.

Polyquaternium-51 - polimer biomimetyczny, swoją strukturą przypomina strukturę fosfolipidów - działanie nawilżające- odgrywa tę samą rolę co NMF, ogranicza TEWL.

Esencjonalny wosk z narcyza.

Pochodna wit. E - działanie przeciwstarzeniowe.

Masło shea.

Olej z ogórecznika.

Ekstrakt z malin.

Witaminy A, PP, K.

Czas zabiegu

60 minut.

Przeciwwskazania

Uczulenie na składniki zawarte w preparatach, skóra trądzikowa.

Częstotliwość wykonywania zabiegów

Zabieg jednorazowy.

 

Do góry