Algomega Warm Treatment

Prawdziwie odżywcza kąpiel dla suchej i bardzo suchej skóry na bazie ekstraktu z mango i oleju z ogórecznika. Perfekcyjnie regeneruje, zmiękcza i wygładza skórę. Natychmiastowo usuwa uczucie dyskomfortu i ściągnięcia. Kompleks Algomega bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe pomaga w regulacji nawilżenia skóry. Zabieg doskonale odżywia skórę, przywraca jej komfort i gładkość jedwabiu, wzmacnia funkcje obronne skóry i redukuje nadmierną utratę wody.

Odwodnienie skóry jest spowodowane uszkodzeniem płaszcza hydro-lipidowego. Dehydratacja jest przyczyną nadmiernego przesuszania się skóry, co powoduje dyskomfort, napięcie, pękanie, pieczenie i powstawanie drobnych mikro-urazów. Rozwiązaniem Thalgo jest linia oparta na bazie kompleksu Algomega, który tworzą nienasycone kwasy tłuszczowe.

Wskazania

Skóra sucha, odwodniona, wrażliwa.

Cel

Zabieg ma na celu nawilżenie, odżywienie, regeneracje skóry oraz zabezpieczenie jej przed utratą wody.

Składniki aktywne w zabiegu

Algomega - kompleks nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6 pochodzących z alg Nannochloropsis Oculata i Porphyra Umbilicalis oraz oleju z ostropestu plamistego.

Polyquaternium-51 - polimer biomimetyczny, swoją strukturą przypomina strukturę fosfolipidów - działanie nawilżające, odgrywa tę samą rolę co NMF, ogranicza TEWL.

Olejek z dzikiej róży.

Esencjonalny wosk z narcyza.

Olej z ogórecznika.

Olej z ostu mlecznego.

Masło Shea.

Czas zabiegu

60 minut.

Przeciwwskazania

Uczulenie na składniki zawarte w preparatach, skóra trądzikowa.

Częstotliwość wykonywania zabiegów

Seria 6 zabiegów - 1 raz w tygodniu, 12 zabiegów - 2 razy w tygodniu lub zabieg jednorazowy.

 

Do góry