Chrono Detox Facial Treatment

Skóra w naturalnych warunkach potrafi regulować sobie poziom nawilżenia czerpiąc go z wewnątrz naszego organizmu, a także ze środowiska zewnętrznego. Żyjąc jednak w obecnym zanieczyszczonym środowisku, aglomeracji miejskiej, przebywając często w klimatyzowanych pomieszczeniach, narażeni jesteśmy na zanieczyszczenia naskórka, a co za tym idzie, z przedwczesnym starzeniem się skóry. Prawdziwy zastrzyk energii, który sprawia, że skóra jest wypoczęta, dotleniona i pełna blasku. Składniki aktywne zawarte w preparatach zapełniają kompletną pielęgnację i ochronę: kompleks O2 Protect® zwalcza wolne rodniki; ekstrakt z nasion z Moringi Olejodajnej chroni komórki przed zanieczyszczeniami i usuwa oznaki zmęczenia; aktywny składnik otrzymywany z naturalnego aminokwasu – kreatyny - stymuluje oddychanie komórkowe; biały łubin wzmacnia barierę ochronną skóry.

 

 

Wskazania

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry zmęczonej, zestresowanej, niedotlenionej, potrzebującej blasku, świeżości i witalności.

Cel

Pobudzenie procesu oddychania międzykomórkowego, regeneracja, przywrócenie świeżego i zdrowego wyglądu skórze, poprawienie jej kolorytu, ochrona przed działaniem wolnych rodników, wygładzenie drobnych zmarszczek oraz delikatne rozjaśnienie naskórka.

Składnik aktywne w zabiegu

Kompleks O2 Protect (połączenie wkstraktu z algi Haematococcus Pluvialis i peptydu) - antyoksydant, chroni DNA, zapobiega uszkodzeniom spowodowanym promieniowaniem UVA i UVB i działaniem wszystkich typów wolnych rodników.

Czynnik neutralizujący wolne rodniki.

Ekstrakt z nasion Moringi olejodajnej - chroni komórki skóry przed uszkodzeniem spowodowanym różnymi zanieczyszczeniami, usuwa oznaki męczenia.

Aktywny składnik dotleniający - zwiększa oddychanie komórkowe.

Organiczny biały łubin - aktywuje syntezę lipidów i protein w naskórku, wzmacnia barierę ochronną skóry.

Czas zabiegu

50 minut.

Przeciwwskazania

Uczulenie na składniki zawarte w preparatach, skóra trądzikowa.

Częstotliwość wykonywania zabiegów

Zabieg jednorazowy.

 

Do góry