Clear Expert Treatment

Środowisko zewnętrzne i wewnętrzne (zmiany hormonalne, upływ czasu, zmiany pór roku, słońce, zanieczyszczenie powietrza…) sprawia, że skóra traci blask, jędrność i świeżość. Nie jest już tak elastyczna, promienna i jasna. Pod wpływem inspiracji „etno” został stworzony wyjątkowy program rozświetlający i odmładzający na bazie kompleksu Clear Expert, który przywraca naturalna promienność i jasność skórze, pomaga zmniejszyć lub wyeliminować przebarwienia.

 

 

 

Wskazania

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry z przebarwieniami słonecznymi, plamami starczymi oraz spowodowanymi ciążą, tabletkami antykoncepcyjnymi.

Cel

Rozjaśnienie plam pigmentacyjnych, doprowadzenie do równowagi w produkcji melaniny, wzmocnienie funkcji obronnych skóry, przywrócenie jędrności i elastyczności oraz młodzieńczego wyglądu skórze.

Składniki aktywne w zabiegu

Clear Expert Complex - połączenie czerwonej algi Palmaria Palmata i ekstraktów roślinnych z lukrecji i stokrotki - działa na każdym etapie melanogenezy: przed, podczas i po zakończeniu procesu produkcji melaniny.

Aldenine® - połączenie protein oraz wyciągów z soi i pszenicy - stymuluje produkcję kolagenu typu III oraz chroni włókna kolagenowe.

BetaHydroxide® ACSD - połączenie kwasu salicylowego i polisacharydów z akacji - eliminuje obumarłe komórki naskórka.

Bio Ecolia® - wyciąg z cukru uzyskanego w procesie biotechnologicznym - wspomaga odbudowę naturalnej flory naskórka.

AA - 2G - Pro - Witamina C - stymuluje produkcję kolagenu, hamuje wytwarzanie melaniny w melanosomach, zwalcza wolne rodniki.

Masło mango - odżywia.

Masło Shea - odżywia.

Czas zabiegu

60 minut.

Przeciwwskazania

Uczulenie na składniki zawarte w preparatach, skóra trądzikowa.

Częstotliwość wykonywania zabiegów

6-12 zabiegów - 1-2 w tygodniu.

 

Do góry