Hyaluronic Marine Treatment

Innowacyjny zabieg na bazie kwasu hialuronowego. Usuwa pierwsze oznaki starzenia się skóry i precyzyjnie wypełnia zmarszczki. Błyskawiczny efekt zapewniają mikrosfery z cząsteczkami kwasu hialuronowego. Przy kontakcie z wodą zwiększają swoją objętość i wypychają zmarszczki od wewnątrz, mają właściwości wychwytywania wody, a GAG, znajdujące się pomiędzy włóknami kolagenu i elastyny, ograniczają utratę wody. Zabieg regeneruje skórę, redukuje ilość i głębokość zmarszczek, chroni komórki przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, wzmacnia skórę oraz modeluje owal twarzy.

 

 

Wskazania

Skóra odwodniona z widocznymi zmarszczkami, potrzebująca nawilżenia i regeneracji.

Cel

Zabieg ma na celu wygładzić i nawilżyć skórę, wypełnić zmarszczki oraz podstymulować syntezę nowych włókien kolagenu.

Składniki aktywne w zabiegu

Marine Hyaluronic Complex - połączenie dużych molekuł kwasu hialuronowego (HMW - zewnętrzne działanie wygładzające i działanie wygładzające i nawilżające) z morskimi mukopolisacharydami z Kopary (Kopara - mikro-organizmy z zatoki w Polinezji, które produkują mukopolisacharydy symulujące fibroblasty do syntezy kwasu hialuronowego w skórze).

PalkMO2K – Matrixyl 6 – peptyd nowej generacji, który stymuluje produkcję kolagenu typu I, III, IV, lamininy i kwasu hialuronowego.

Argireline® - Acetyl heksapeptyd 8 (znany dawniej jako Acetyl hexapeptide-3) - działa na poziomie synaps nerwowo-mięśniowych i powoduje rozluźnienie (rozkurcz) mięśni mimicznych, odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Oprócz tego hamuje nadmierne wytwarzanie katecholamin, które sprzyjają tworzeniu zmarszczek mimicznych.

Ekstrakt z calgi Chondrus Crispus - działanie nawilżające.

Mikrosfery z kwasem hialuronowym - działanie przeciwzmarszczkowe, wygładzające i wypełniające.

Masło Shea - odżywia, wygładza, anty-oksydant.

Czas zabiegu

60 minut.

Przeciwskazania

Uczulenie na składniki zawarte w preparatach, skóra trądzikowa.

Częstotliwość wykonywania zabiegów

Seria 6 - 12 zabiegów - 1-2 w tygodniu lub jako zabieg jednorazowy.

 

Do góry