Long-Time-Liner - makijaż permanentny

MAKIJAŻ WYKONUJE BEATA URBAN KOSMETOLOG, LINERGISTKA (20-letnie doświadczenie w makijażu permanentnym).

Nasz gabinet oferuje paniom nowy rodzaj makijażu utrzymującego się od 2-3 lat tzw. „Conture make-up; Long Time Liner”. Dzięki metodzie Conture make-up pigmenty pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące zostają osadzone w naskórku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny ok. 2-3 lat. Później dochodzi do stopniowego rozjaśniania barwnika. Podczas zabiegu może dojść do podrażnienie, zaczerwienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Już następnego dnia rano możemy śmiało pokazać się w pracy. W dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się delikatnie złuszczać. Jest to proces naturalny. bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż.

Dzięki tej najnowocześniejszej metodzie można podkreślić kontury ust oraz wypełnić je w całości kolorem. Poprzez namalowanie włosków i dołożenie pigmentu brwi zyskują piękną formę.
Rysując delikatną linię między rzęsami oczy nabierają blasku, stają się większe i wyrazistsze.

Aparat pracujący metodą Conture Make-up wprowadza barwnik tylko do trzeciej warstwy naskórka, nie ma krwawienia ani bólu. barwnik wprowadzany jest równomiernie na jednakową głębokość. Równomiernie też schodzi po 2-3 latach. jest dzisiaj najbezpieczniejszym makijażem na świecie.

 

 

Do góry